Бережіть себе! Дотримуйтесь правил, щоб не захворіти на COVID-19!

Дата: 21.11.2022 16:56

Шановні жителі громади! Звертаємо Вашу увагу на зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19!

Коронавірус продовжує розповсюджуватися і мутувати (змінювати свої форми). Нові штами вірусу представляють велику загрозу, оскільки легше передаються від людини до людини, а захворювання клінічно протікає важче.

За інформацією Ізяславського лабораторного відділення станом на 21 листопада 2022 року в Ізяславській міській територіальній громаді зафіксовано 14 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (із них працівник закладів освіти  – 1).

Госпіталізації потребували 4 громадяни, а одужало — 8.

Протягом минулого тижня, на жаль, зафіксовано 1 летальний випадок.

Нагадуємо, для того, щоб убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби та госпіталізації, необхідно отримати повний курс вакцинації та дотримуватися протиепідемічних заходів.

Окрему увагу необхідно приділити носінню медичних масок, що залишається основним способом уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу.

Наголошуємо, при перших ознаках хвороби перше, що потрібно зробити, це – подзвонити лікарю, з яким укладено декларацію.