Звернення Ізяславського міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 10:08

Українці століттями обороняли фундаментальні цінності рідної країни: прагнення до свободи та збереження гідності, єдність переконань, самосвідомість та пам'ять про співвітчизників.

Дві новітні революції в Україні – Помаранчева революція 2004-го року і Революція Гідності 2013-го року – показали нестримне прагнення українського народу до життя у сучасній демократичній європейській країні. Це перший переможний бій війни, яку веде сьогодні український народ, захищаючи незалежність, суверенітет і цілісність своєї держави.

Кров'ю Героїв Небесної сотні омита наша держава. Тепер Небесна сотня поповнилася вже тисячами душ Воїнів Світла, які захищали українську незалежність проти російських окупантів та відстоювали національну ідентичність; тисячами мирних жителів на тимчасово окупованих територіях, які були закатовані і віддали своє життя тільки через те, що вони українці. Кожен куточок України зазнає страшних руйнувань і людських жертв тільки тому, що ми маємо почуття власної гідності і прагнемо свободи у власному виборі.

Волелюбність та прагнення вільного життя у нас ніколи не відібрати. І з незламною і нескореною душею ми, українці, сьогодні відвойовуємо не лише кожен сантиметр своєї землі, а й кожну сторінку своєї історії, бо ми – сильна нація!

Впевнений, що наша спільна віра у власні сили і в рідну країну пройде всі випробування, які нам посилає нелегке сьогодення, і в подальшому надихатиме на впровадження якісних змін заради пам’яті загиблих наших співвітчизників, заради процвітання і руху вперед.

Вистояли на Майдані - переможемо у війні над окупантами!

Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

міський голова Сергій Шлегель