Юнаки з Ізяславщини перемогли на футбольному турнірі

Дата: 17.11.2022 16:34

Нещодавно відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу «Кубок Героя О.П.Онищука». Цей турнір на Ізяславщині проводиться вже понад 30 років поспіль.

Перед початком змагань всі присутні віддали шану пам’яті ізяславчанина, старшого лейтенанта, воїна-інтернаціоналіста Олега Онищука хвилиною мовчання.

Цьогоріч у футбольному турнірі взяли участь 6 команд. Футбольні баталії, які розгорнулися на спортивному майданчику, гаряче підтримувалися уболівальниками. Гравці команд повні азарту включилися у гру та викладалися на повну, аби вибороти перемогу у суперників.

Фото без описуУ запеклій боротьбі головну нагороду турніру - перехідний кубок змагань пам’яті воїна-афганця Олега Онищука - виборола футбольна команда м.Ізяслав, друге місце здобули гравці з м.Нетішин, а третє – футболісти м.Славута. Усіх призерів та кращих гравців турніру з міні-футболу відзначили кубками, грамотами та цінними подарунками від ГО «Ізяславська спілка ветеранів Афганістану».

Спортивне дійство показало, що на Ізяславщині є спортивна молодь, яка поважає своє минуле, молодь, яка проводить свій час з користю для себе та оточуючих.