Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 17.11.2022 16:30

21-22 листопада 2022 в приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10 В (вхід від річки) та 23 листопада 2022 року в приміщенні ВСП санаторію МЦРЗ с.Клубівка, вул. Г. Кірпи, 108 –А  благодійний фонд "Посмішка ЮА" в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe, Concern Worldwide і CESVI) буде проводити збір даних для надання грошової допомоги ВПО для підтримки життя на новому місці.

Графік реєстрації:

21 листопада – 11.00 год. -  реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які  проживають в м.Ізяслав;

22 листопада – 09.30 год. -  реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які  проживають на території Білівського, Білогородського, Двірецького, Лютарського, Радошівського, Ріпківського, Білотинського, Мислятинського старостинських округів;

23 листопада  -  09.30 год. - реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які  проживають на території Клубівського, Михнівського, Поліського і Щуровецького старостинських округів.

Матеріальна допомога надається в розмірі 2220 гривень на кожного з членів родини та розраховується на три місяці.

Умови отримання допомоги:

Ви є внутрішньо переміщеною особою після 24.02.2022 року.

Ви не отримували впродовж останніх 30 днів іншої допомоги від неурядових та міжнародних організацій.

Під час реєстрації при собі необхідно мати ОРИГІНАЛИ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ:

• довідка ВПО

• ідентифікаційний код на дорослих (дитині по можливості)

• паспорт громадянина України на кожного члена родини, за відсутністю - інші документи, які посвідчують особу.

• свідоцтво про народження дитини

• виписка з реквізитами з банку ОДНОГО члена родини, на якого буде нарахована допомога за ВСІХ членів родини у форматі IBAN)

JERU повідомить зареєстрованих осіб про результати (позитивні чи негативні) їх реєстрації впродовж 15-20 робочих днів.

У разі виникнення запитань рекомендовано звертатись на гарячу лінію фонду "Посмішка ЮА" за контактами:  +38 050 460 22 40