16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2022 10:25

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Це свято об’єднує людей різних професій: працівників сфери радіо, зв’язку, телевізійників, представників інтернет-ЗМІ, всіх, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Завдяки цим фахівцям  ми бачимо зворушливі відео до сліз зі звільнених від окупації територій та людей,  а також знаємо про героїзм наших захисників.

Під час війни ми всі добре зрозуміли і те, наскільки важливе "Є ЗВ'ЯЗОК".

Попри надзвичайні труднощі, часто в умовах відсутності електроенергії, при знищеній ворогом інфраструктурі, працівники зв’язку роблять неможливе, щоб зв’язок був, щоб зберегти життя кожного українця від ворожих ракет, снарядів і бомб; дають людям надію і можливість почути рідний голос.

Після останніх подій висловлюємо особливі слова подяки фахівцям зв’язку та інформації за вашу роботу, за те, що ви плекаєте, підтримуєте нашу віру у Перемогу, у щасливе майбутнє вільної, сильної, незалежної і процвітаючої України!

І ми неодмінно скоро почуємо найважливішу новину – Україна здобула перемогу над московським окупантом, а в нашій державі запанував мир!