Україна - мужня, незламна та непереможна!

Дата: 11.11.2022 15:56

Нещодавно відбувся Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків для наших відважних захисників "Доброго вечора, ми з України" від 104.UA. Юні художники придумували різну тематику та малювали свої витвори для захисників. На більшості робіт зображені українські солдати й танки з синьо-жовтими прапорами. Важко було визначити найкращих, адже усі роботи талановиті та пронизані любов’ю до воїнів-захисників. Та все ж серед численних малюнків визнано найкращим витвором мешканки Ізяславщини Катрусі Хом'як.

Вчора, 10 листопада, у приміщенні Ізяславського 104 Клієнтського простору АТ "Хмельницькгаз" відбулась церемонія нагородження переможця конкурсу. Юна художниця отримала у подарунок від менеджерів центру термокружку. Також на нагородження дівчинки спеціально завітав військовослужбовець Леонід, який щиро подякував від імені воїнів за таку щиру підтримку, яка є вкрай важливою на фронті. А ще подарував переможниці популярну у молоді "картину за номерами", про яку давно мріяла дівчинка.

Катруся розповіла, що беззаперечно вірить у Перемогу та Збройні Сили України. У своєму малюнку вона зобразила захисника, що є уособленням обличчя всієї України: мужньої, незламної та непереможної! Тож перемога буде неодмінно наша!