Привітали поважних довгожителів з днем народження

Дата: 08.11.2022 17:09

На Ізяславщині заведена добра традиція – вітати поважних довгожителів з днем народження, адже вони -  це історія нашої громади із життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в роки юності під час голодомору та воєнного лихоліття, у період післявоєнної відбудови країни. Зовсім небагато їх лишилося – наших сивочолих бабусь та дідусів, яким доля подарувала життєві випробування, довголіття і наснагу дочекатися сьогодення.

Однією з когорти найстарших мешканок у нашій громаді є михнівчанка (наразі проживає в с.Завадинці), вдова фронтовика, багатодітна мати Грищук Марія Ульянівна, яка нещодавно відзначила свій 104 день народження.

104 роки – дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Привітати цю просту та щиру жінку прийшли працівники закладів культури Михнівського та Поліського округів, офісний працівник Поліського старостинського округу.

Життєвий шлях іменинниці був нелегким. Самотужки виростила трьох дітей і сама боролася з усіма життєвими проблемами. Наразі має 7 онуків, 18 праонуків та 2 прапраонуків.

Та не дивлячись на всі виклики, Марія Ульянівна зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та односельчанами. Завжди усміхнена і привітна.

Життєва осінь іменинниці зігріта обіймами найближчих людей - поряд рідні та близькі.

Потішена іменинниця приймала від гостей квіти та подарунки, а також тепло дякувала за виявлену до неї увагу.

Щедро наділила доля літами й жительку с.Комини Миколайчук Єву Анісіївну. Ріка її життя оминула цими листопадовими днями 95-й берег … Із поважною датою довгожительку за дорученням Ізяславського міського голови привітали староста та офісний працівник, а також працівники закладів культури Лютарського старостинського округу.

За плечима іменинниці лишились непрості життєві роки в рідному селі. У підлітковому віці під час Другої світової війни втратила ногу. На жаль власну сімю створити не вдалось, проте на схилі літ не залишилась сама - опікуються довгожителькою родичі.

Усі присутні гості разом із іменинницею та її рідними разом згадали минуле, в якому так багато спільного, торкнулися сьогодення, помріяли про майбутнє – світле й мирне.

Довгожителька щиро подякувала гостям за привітання та запросила на наступний день народження.