Шановні працівники соціальної сфери Ізяславщини!

Дата: 06.11.2022 12:07

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня соціального працівника!

Ваша щоденна робота не завжди помітна, проте ви – ті, хто першим приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди. А з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну перед вами постали нові виклики.

Та попри все свої напружені трудові будні ви продовжуєте наповнювати практичною добротою та турботою  самотніх,  ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів; піклуванням малозабезпечених та багатодітних сімей, сімей учасників війни, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; конкретною допомогою тимчасово переселених українських громадян, людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Щиро дякую вам за кропітку і таку потрібну сьогодні роботу, відданість обраній справі, професіоналізм та готовність завжди надавати підтримку вразливим верствам населення Ізяславщини. Окрема подяка — ветеранам соціальної сфери, для яких соціальний захист став справою життя.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням для кожного українця про вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

Творчого натхнення вам, здійснення всіх ваших задумів та мрій, і найголовніше - довгоочікуваної нам Перемоги над окупантами!

З  найкращими побажаннями,

міський голова Сергій Шлегель