Чергове випробування для працівників КП «Ізяславводоканал»

Дата: 01.11.2022 21:13

«Ліквідація витоку триває» – три звичних слова, проте скільки за ними праці та зусиль. Минулий тиждень, як і попередні, для працівників КП «Ізяславводоканал» став черговим випробуванням – ліквідовували аварійні витоки на водомережах Ізяславщині.

На жаль, прориви в нашій громаді трапляються, адже старі та зношені мережі фактично вичерпали терміни експлуатації, що призводить до частих пошкоджень труб та незручностей для населення. Комунальники намагались оперативно відреагувати на всі аварійні ситуації. Водопроводи у місцях прориву було розкопано та проведено відповідні ремонтні роботи. По завершенню робіт водопостачання відновлено в повному обсязі і мешканці будинків, які відчували певні незручності, зможуть нарешті забути про подібне.

Працівники місцевого водоканалу щодня працюють над забезпеченням стабільного водопостачання та водовідведення для своїх споживачів. Проте не все залежить від самих комунальників – наразі додались певні ускладнення – часті перебої із електропостачанням.

Фото без описуІнколи обладнання на об’єктах КП «Ізяславводоканал» виходить з ладу через технічні зноси старого обладнання. А тому комунальниками було проведено відповідні ремонтні роботи по заміні глибинного насоса на одній із свердловин громади. Варто зазначити, що заміна глибинного насосу артезіанської свердловини – це завжди складний та трудомісткий процес.

Сподіваємось, що вжиті заходи дозволять нашим споживачам отримувати якісні послуги з водопостачання.