Ізяславська багатопрофільна лікарня отримала сучасних медичних  «помічників»

Дата: 01.11.2022 17:05

КНП «Ізяславська багатопрофільна лікарня» отримала сучасних медичних  «помічників». А все завдяки проєкту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», яке реалізує Міністерство охорони здоров’я у співпраці зі Світовим банком.

У переліку – мобільний рентген апарат MobiЕye 700, УЗД апарат з набором датчиків Versana Active, а також 10 ноутбуків Dell Latitude 3540. Ці техніки нового покоління допоможуть Ізяславській багатопрофільній лікарні більш якісно та ефективно надавати необхідну медичну допомогу не лише для мешканців громади, а й для відважних українських захисників та вимушених переселенців, а також значно полегшать роботу медичним працівникам.

«Навіть під час війни ми не маємо права зупинятись та шукаємо будь-яку можливість для модернізації нашого закладу, адже ми маємо міцно тримати свій медичний фронт” – зазначає керівництво багатопрофільної лікарні.