30 жовтня - День дорожника та автомобіліста

Дата: 30.10.2022 09:45

Щорічно в останню неділю жовтня Україна відзначала День дорожника та автомобіліста. Проте після вторгнення російського окупанта на територію України це свято має нове звучання.

Це день порятунку, допомоги, надії. Це день тих, хто перевозить переселенців та підвозить гуманітарну допомогу, перевозить вантажі для потреб нашої армії та військових підрозділів, переганяє машини, ремонтує їх за власний кошт та “одягає” у піксель… Це день тих, хто наближає перемогу за кермом.

А дорожники відновлюють "артерії життя", які понівечив ворог, "зшиваючи" країну.

Усі вони – на одній дорозі, на фронті і в тилу, стійко та мужньо боронять суверенітет і територіальну цілісність України. І це професійне свято – ще один привід висловити щиру вдячність їм за їхню працю.

Тож нехай усі дороги України стеляться тільки в одному напрямку - напрямку до нашої довгоочікуваної Перемоги!