Сім’ї переселенців отримали чергову партію гуманітарної допомоги від волонтерів логістичного центру ВП ХАЕС

Дата: 24.10.2022 17:29

Від початку повномасштабної війни Ізяславщина не припиняє бути прихистком для великої кількості  вимушених переселенців, які рятуються від війни з російськими окупантами. Тому для людей такої категорії постійно організовується адресна допомога, яка є дійсно суттєвою для них, так як були змушені покинути свої домівки швидко і майже без необхідних речей.

21 жовтня внутрішньо-переміщені особи,  які офіційно зареєструвалися в Ізяславській громаді, отримали від волонтерів логістичного центру ВП ХАЕС гуманітарну допомогу. Роздача допомоги проводилася у розрахунку 1 набір різноманітних продуктів на 1 родину. Це вже не перший транш гуманітарної допомоги від благодійників. Загалом логістичний центр ВП ХАЕС видав 450 наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування. У кожен набір входять поживні та ситні продукти тривалого зберігання, зокрема:  крупи, консерви, олія тощо.

Окрім допомоги продуктами, переселенці Ізяславщини мали нагоду отримати від медиків Червоного Хреста медикаменти та первинну медичну допомогу, хто потребував.

Висловлюємо вдячність працівникам логістичного центру ВП ХАЕС та медикам Червоного Хреста за підтримку й допомогу для внутрішньо-переміщених осіб у цей скрутний час.

Фото без описуТак, зараз, під час війни, усім дуже важко, проте все це тимчасово: перемога неодмінно поверне нам спокійне, мирне життя! Ми сильна нація! Все буде Україна!

А тепер ділимося світлинами з видачі допомоги, яку отримали сім’ї переселенців