ВАКЦИНУЙТЕСЯ –  НЕ ДАЙТЕ КОВІДУ ШАНСУ!

Дата: 21.10.2022 15:08

З настанням холодів щеплення від коронавірусної хвороби набуває особливої актуальності, оскільки у цей період збільшується кількість пацієнтів із тяжкими захворюваннями на COVID-19. Водночас на Ізяславщині зберігається тенденція стрімкого зростання діагностованих ковідних випадків.

А тому наразі триває активна вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби.

Декларанти КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» та внутрішньо-переміщені особи Ізяславщини можуть отримати як першу дозу (для тих, хто до цього не щепився), другу, бустерну дози.

Центр первинної медико-санітарної допомоги забезпечений у достатній кількості вакцинами, які знижують ризики захворіти та значно зменшують загрозу тяжких форм коронавірусу: Pfizer (підходить для щеплення дітей віком від 12 років) та CoronaVac.

Пройти курс вакцинації можна в центрі первинної медико-санітарної допомоги (по вул. Шевченка,10 В м.Ізяслав) з понеділка по п‘ятницю з 09.00 год. до 14.00 год, а також у суботу – з 09.00 год. до 12.00 год.

Захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті – вакцинуйтеся!