Відбулось засідання позачергової сесії міської ради

Дата: 20.10.2022 15:43

17 жовтня відбулося засідання 26 позачергової сесії Ізяславської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шлегеля.

На розгляд депутатам було запропоновано 12 питань.

Традиційно  було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям громади.

У ході засідання народні обранці підтримали низку проєктів рішень, що стосувались  оренди та приватизації нерухомого майна комунальної власності.

Одним із прийнятих рішень за результатами громадського обговорення перейменовано вулиці та провулки в населених пунктах громади, зокрема:

вулицю Жовтнева на вулицю Миру в с.Заріччя;

вулицю Жовтнева на вулицю Миру в с.Мислятин;

вулицю Жовтнева на вулицю Польова, вулицю Колгоспна на вулицю Зелена в с.Поліське;

провулок Пролетарський на провулок Центральний в с.Ріпки;

вулицю Колгоспна на вулицю Козацька в с.Топори.

Також прийнято рішення про встановлення плати за доступ до об’єкта будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності.

На виконання протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради від 13.10.2022 депутати одноголосно проголосували за надання  дозволу комунальному некомерційному підприємству «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу лікарського засобу калію йодиду мешканцям громади.