Проведено тактико-спеціальне навчання в медичному закладі Ізяславщини

Дата: 19.10.2022 10:04

З метою удосконалення практичного досвіду рятувальники  Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із Ізяславським РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» провели тактико-спеціальне навчання на базі КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня». У ході навчання був відпрацьований алгоритм дій щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка призвела до знеструмлення закладу.

Під час проведених практичних відпрацювань було запущено аварійні джерела живлення, які наявні в міській багатопрофільній лікарні, а саме 2 генератора. Крім того відпрацювалась ще одна надзвичайна ситуація, при якій сталась поломка дизеля-генератора. Завдяки злагодженій роботі керівного складу лікарні та чергових служб відбулось під’єднання дизель-генератора ДСНС, який забезпечив сталу роботу медичного закладу.

У ході навчання було досягнуто поставленої мети та оцінено належний рівень роботи керівного складу, працівників, службовців та персоналу лікарні. У цілому КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» готова до виконання завдань за призначенням.