Два опорних заклади освіти Ізяславщини отримають грошову допомогу від ЮНІСЕФ

Дата: 19.10.2022 09:17

Окремі опорні заклади освіти України отримають кошти від ЮНІСЕФ по 3 тисячі доларів кожен. Це має допомогти школам організувати повноцінний освітній процес, комфортно перезимувати та осучаснити навчальний процес.

Серед обраних закладів Ізяславщини на виплату грошової допомоги - Білогородський ліцей та Ізяславський ліцей № 5 імені О.П.Онищука.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року №1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року».

Витратити кошти можна на:

• поточний ремонт будівель опорних закладів;

• підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального;

• засоби для навчання, комп’ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до Інтернету.