Ми не повинні забувати новітніх Героїв, чиє серце перестало битися

Дата: 17.10.2022 22:33

Сьогодні згадуємо ще одного Героя російсько-української війни, мешканця нашого міста Ізяслав - Карімова Віннера Анваровича.

З початком російського вторгнення у 2014 році, не задумуючись, пішов захищати територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Приймаючи доленосне для себе рішення, Віннер сказав, що це його чоловічий обов’язок.

Проте 17 жовтня 2016 року  – шість років тому перестало битися серце воїна світла, який подарував нам мирне небо та залишив частку свого серця у старовинному місті Ізяслав. Помер боєць від важких поранень, отриманих під час виконання службових обов’язків  в зоні бойових дій.

Святою повинністю є вшанування пам'яті військовослужбовця, який гідно виконав військовий обов’язок із захисту незалежності, територіальної цілісності  та суверенності України.

У річницю смерті бійця вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті покладанням квітів та хвилиною мовчання захисника України на останньому місці його спочинку.

Ізяславщина розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме свого земляка, який боровся за незалежність і цілісність України. Адже Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять!