Завітали з гостинцями до дітвори у сім'ях загиблих бійців Ізяславщини

Дата: 14.10.2022 11:10

Вже як дев’ятий рік триває війна на території України. Відстоюючи рідну землю, захищають рубежі українські воїни та боронять власні родини й всіх українців, не шкодуючи власного здоров’я та життя. А вдома чекають і моляться за їх щасливе повернення рідні.

Але не всім пощастило повернутись живими… Залишаються осиротілими діти, дружини та старенькі батьки. Не залишити наодинці рідних загиблих бійців з величезним горем, полегшити біль втрати, дати зрозуміти, що їх діти, чоловіки, батьки загинули недаремно – мета кожного з нас, кожного українця.

З нагоди відзначення Дня Захисника України на Ізяславщині проведено акцію «Шануй Захисника України», у рамках якої працівники відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП відвідали 4 сім’ї загиблих воїнів-земляків, де виховуються 10 неповнолітніх дітей. Для них було вручено продуктові набори та солодощі.

Так, на жаль, непоправної втрати не повернути. Проте ми у вічному боргу перед тими, хто ціною власного життя боровся за мирне небо над кожним куточком української землі.

Невдовзі ця клята війна скінчиться обов’язково перемогою українського народу, а неосяжний подвиг наших воїнів назавжди увіковічиться в сучасній історії Незалежної України.

Відділ «Служба у справах дітей»

Ізяславської міської ради