Відбулися засідання «круглого столу» з обговорення проєктів рішення Ізяславської міської ради щодо зміни типу та найменування окремих закладів освіти

Дата: 13.10.2022 21:51

Нещодавно відбулися засідання «круглого столу» з обговорення проєктів рішення Ізяславської міської ради щодо зміни типу та найменування Білівського ліцею, Мислятинського ліцею та філії Ізяславського ліцею № 5 ім.О.П.Онищука - Васьковецька гімназія.

Участь у засіданні взяли керівництво міської ради, працівники відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, керівники закладів освіти, представники колективів закладів освіти, батьківської спільноти, профспілки, депутатського корпусу.

Метою «круглого столу» було обговорення актуальних проблем планування та модернізації цих закладів, поточної ситуації із наповненістю класів та  учнівським контингентом майбутніх років із врахуванням думки керівників закладів освіти.

Учасники круглого столу висловили свої думки та пропозиції щодо запропонованих проєктів рішення, які будуть донесені до депутатів Ізяславської міської ради.

Публічні громадські обговорення проєктів рішення Ізяславської міської ради щодо зміни типу та найменування Білівського ліцею, Мислятинського ліцею та Васьковецької гімназії тривають. На 22-24 листопада 2022 року заплановано провести зустрічі з громадськістю сіл Білеве, Мислятин та Васьківці з цього питання, а також провести ще одне засідання «круглого столу» в травні 2023 року.