Життя бійця - мов спалах зірки на небі, яка освітила шлях до майбутньої Перемоги України

Дата: 07.10.2022 23:56

Сьогодні, 07 жовтня, військовий з Мокреця Лютарського старостинського округу Коротенко Валерій Анатолійович мав би святкувати у колі родини свої  50 років... Та замість дня народження рідні, друзі, односельці прийшли на могилу Валерія, щоб згадати його світлу пам’ять.

Понад двадцять років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Знову гине цвіт нації…

На жаль, через трагічну загибель внаслідок обстрілу російськими військовими території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомий як «Яворівський військовий полігон» на Львівщині,  Валерій так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни.

А тому нашою святою повинністю є вшанування пам'яті військовослужбовця України.

Сьогодні, у день народження бійця, вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті Валерію  та іншим загиблим українським бійцям, котрі боролись за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історичного розвитку, а також вшановано їх хвилиною мовчання.

Ізяславщина розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим героям!