Закликаємо зустріти полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою

Дата: 06.10.2022 15:37

Сьогодні, 06 жовтня, орієнтовно о 19:00 год. прибуде кортеж з тілом загиблого воїна, сержанта, командира мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону Васильчука Олександра Сергійовича., який загинув, захищаючи територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України у російсько-українській війні.

Маршрут пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівки, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М.Микитюка) до рідного дому в село Щурівчики (через села Клубівка, Щурівці).

Просимо гідно зустріти нашого Героя, сформувавши «живий коридор» з українською символікою маршрутом траурного кортежу . Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Завтра, 07 жовтня, о 10.00 год. в с.Щурівчики будемо проводжати в останню путь нашого мужнього захисника. Заупокійна служба за воїном відбудеться у храмі Покрови Пресвятої Богородиці.