З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2022 09:21

Другий місяць восени починається з особливої дати - 1 жовтня, коли в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні - це ще й День ветерана.

Ця дата - не нагадування про вік, а чудова можливість висловити всенародну повагу та сказати теплі слова вдячності бабусям, дідусям, ветеранам війни та праці, усім тим, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях, тим, хто закладав основу незалежної України, є носієм національних традицій і духовних багатств.

Саме старші люди передавали нам свої знання та досвід, допомагали робити перші свої кроки на шляху опанування професії, навчали долати труднощі…

Дорогі наші представники старшого покоління, Ваш вік - вік мудрості – прекрасний. Він привабливий наявністю досвіду, знань, розумного і виваженого ставлення до життя. Прожиті роки, пройдені іспити, накопичений досвід – ось головне багатство людей.

Якщо ж в зрілому віці у людини залишаються цікаві справи, то старості можна уникнути. І не так важливо, які саме це справи. Головне - одержувати задоволення від кожного дня. Людина молода доти, доки уміє радіти життю.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування, а також за все, що зроблено вами заради нашого кращого майбутнього.

Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

ЗІ СВЯТОМ! РАЗОМ ДО МИРУ ЗАВДЯКИ ПЕРЕМОЗІ!