ДИВОВИЖНІ ВИДАННЯ В ІЗЯСЛАВСЬКІЙ КНИГОЗБІРНІ

Дата: 30.09.2022 13:40

Чи знали ви, що однією з найбільших бібліотек за всю історію людства є Бібліотека Конгресу США у Вашингтоні? Щоб переглянути кожен із примірників, знадобилось би витратити 137 років життя без сну та відпочинку. На 838 кілометрах полиць нараховується понад 151,8 мільйона екземплярів. До речі, саме тут є найменша в світі книжка, сторінки якої гортаються… голкою. А ще зберігаються більш ніж 5500 інкунабул (рідкісні видання до 1501 року).

Ізяславська центральна бібліотека звісно ж має набагато менші масштаби, проте їй є чим здивувати читачів. Це не лише дім для зустрічі з книгою, а насамперед, місце, натхнене творчістю та людськими долями.

Деякі видання, що знаходяться в стінах місцевого книгосховища, вражають своєю літературною цінністю. Вони - справжній «творчий скарб», родзинки книгозбірні. А тепер поділимось із вами цими цінними екземплярами