На Ізяславщині тиждень знань безпеки життєдіяльності

Дата: 22.09.2022 14:12

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності сьогодні, 22 вересня, до Ізяславського ліцею № 5 ім.О.Онищука завітали працівники Шепетівського РУП.

Старший інспектор з комунікації, майор поліції Інна Чаховська, начальник СРПП ВПД #2, капітан поліції Анатолій Герасимчук та інспектор відділу ювенальної превенції, лейтенант Ілля Риголь провели урок безпеки для учнів 10 класів, метою якого було формування здоров’я збережувальних компетентностей, знань правил дорожньої, пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги, попередження насильства.

Також працівники поліції познайомили учнів школи з професією поліцейського – працівника різних підрозділів. Неабияку зацікавленість виявили діти до спорядження поліцейських, яке вони використовують у щоденній роботі. Охоче сиділи за кермом поліцейського авто та приміряли на себе нелегкі, як виявилось, захисні шоломи та бронежилети.