Про важливість оплати за спожиті комунальні послуги та недопущення накопичення боргів

Дата: 19.09.2022 15:23

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства громади, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно- мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води тощо.

З огляду на зазначене, наголошуємо на необхідності та важливості оплати спожитих комунальних послуг та недопущення накопичення боргів перед підприємствами - постачальниками комунальних послуг.

При цьому нагадуємо споживачам, що є безліч можливостей щодо оплати комунальних послуг за допомогою онлайн-сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: "Ощад24", "Приват24", "МоноБанк" та ін.

Своєчасно сплачуйте платежі за комунальні послуги!

Ваші кошти допоможуть підтримати економіку нашої країни, громади та стабільну роботу комунальних підприємств громади.