До Ізяславщини  надійшла чергова гуманітарна допомога від Старокостянтинівського благодійного фонду “Карітас»

Дата: 20.09.2022 17:31

До нашої Ізяславської громади ледь не щодня приїжджають та реєструються вимушені переселенці із окупованих територій та тих, де тривають артпостріли.  Біженці, які із зони бойових дій прибули до Ізяславщини, часто залишали домівки з одним рюкзаком і без жодного уявлення про найближче майбутнє. Тому така категорія осіб потребує підтримки, у тому числі продуктів харчування.

І знову прийшов на допомогу Ізяславській громаді Старокостянтинівський благодійний фонд “Карітас», який вирішив допомогти для найбільш вразливих категорій населення серед біженців в такій ситуації, а саме: багатодітним сім’ям (3 і більше дітей), сім'ям, де 2-є дітей, одному з яких менше 2-х років; сім'ям, де 2-є дітей і одна із них має інвалідність.

Роздача гуманітарної допомоги проводилася сьогодні, 20 вересня, у розрахунку 1 набір на 1 родину. Набори містять олію, різні крупи, макарони, консерви, чай, а також засоби гігієни тощо.

За день видано 28 сім’ям внутрішньопереміщених осіб набори гуманітарної допомоги.

Кожен пакунок – це підтримка сімей, душа яких обпалена війною. Надія на краще майбутнє, відчуття приналежності до єдиного українського народу.

Висловлюємо слова щирої вдячності благодійникам за надану гуманітарну допомогу. Надаючи допомогу в цей нелегкий для нас всіх час, ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди!

Все буде Україна! Разом ми сильні, разом до Перемоги!