Триває санітарна обрізка, вирубка і викорчовування дерев на місцевих кладовищах нашої громади

Дата: 19.09.2022 10:32

Проблема сухостійних та аварійних дерев на кладовищах  - не нова проблема нашої громади. Для того, щоб ефективно вирішити її, потрібна спеціальна техніка та кошти. Крім того, при ліквідації дерев із кладовища виникає багато труднощів і особливостей. Санітарна обрізка, вирубка і викорчовування дерев на кладовищі відрізняється своєю складністю, адже при виконанні робіт необхідно забезпечити повне збереження пам'ятників і огорож.

Попри воєнний стан та обмежене фінансування, комунальники КП «Житлокомунсервіс» продовжують піклуватися про належний стан територій місцевих кладовищ. Вони самостійно або із залученням підрядних організацій проводять цю роботу. Залишаються тільки малі, декоративні зелені насадження.

Якщо сухостійні дерева знаходяться по периметру кладовищ, то відповідні роботи тривають швидко. Проте, якщо старі та аварійні дерева ростуть на території самого кладовища, то процес обрізки триває набагато довше. Через щільність могил звичайна автовишка не допоможе, тому доводиться виконувати відповідні роботи з допомогою відповідного спорядження або спеціалістів, а зрізані та порубані гілля носити через усе кладовище.

Роботи із зрізування аварійних дерев на кладовищах громади триватимуть і надалі.