Вітання міського голови з Днем рятувальника

Дата: 17.09.2022 10:51

Шановні працівники аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань та ветерани цієї почесної справи!

Щиро вітаю Вас із Днем рятувальника!

Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, ліквідацію наслідків військовий дій та евакуацію населення.

Ви ті, хто цілодобово підтримує постійну бойову готовність до боротьби із незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані життя.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Висловлюю Вам глибоку подяку за героїзм та мужність, проявлені під час несення служби, а також бажаю подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Зі святом Вас!

З найкращими побажаннями