КП «Ізяславводоканал» працює над заміною обладнання свердловин

Дата: 12.09.2022 08:36

За останній рік працівниками  КП «Ізяславводоканал», навіть незважаючи на умови воєнного стану, було зроблено, мабуть, найбільше за всі часи існування підприємства. Наразі існує ще чимало проблемних питань, проте вони поступово вирішуються.

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню місцевим водоканалом  проведено заміну 4 із 8 застарілих глибинних насосів на артезіанських свердловинах на менш енергоємні та більш продуктивні, придбані за власні кошти підприємства. Оскільки ізяславчани отримують воду із підземних джерел, а саме з артезіанських свердловин, увагу зосереджено на їх модернізацію.

Нещодавно працівниками КП «Ізяславводоканал» оперативно виконано відповідні ремонтні роботи на одній із свердловин, потужність насоса на якій була знижена з причин технічного зносу. Сподіваємось, що вжиті заходи дозволять нашим споживачам отримувати якісні послуги з водопостачання.