В Ізяславській ДЮСШ панувала атмосфера азарту, спортивної боротьби та сили духу

Дата: 11.09.2022 21:34

Напередодні Дня фізичної культури і спорту,  який традиційно припадає на другу суботу вересня, спортивний зал Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи перетворився на місце, де панувала атмосфера азарту, спортивної боротьби та сили духу. Адже саме тут проходив турнір з волейболу. Змагались між собою педагогічні працівники фізичної культури та тренери-викладачі Ізяславщини.

Даний захід був спрямований задля обміну досвідом, ведення гри та вдосконалення теорії та методики викладання волейболу.

Чудова атмосфера, бойова готовність команд та емоційна підтримка вболівальників супроводжували змагання.

А от сама гра виявилася досить напруженою. Затамувавши подих, всі присутні спостерігали за запеклою боротьбою. Команди влаштували видовищне дійство – до останнього свистка не можливо було передбачити результат гри, адже кожна команда до останнього боролася за бажану перемогу. Та в решті-решт, у запеклій боротьбі перемогли вчителі фізичної культури, які продемонстрували високий рівень майстерності та жагу до перемоги.