Знову трагічна звістка сколихнула Ізяславщину

Дата: 09.09.2022 18:44

І знову плаче небо… І знову Ізяславщина в жалобі…важка втрата…біль та порожнеча......

Не встигли мешканці Ізяславської громади оговтатись від втрати клубівчанина Олександра Захарова, як чорне крило війни вкотре торкнулося нашої громади, зокрема мешканців Клубівки - сьогодні офіційно стало відомо, що 06 вересня під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на Харківському напрямку загинув наш 28-річний новітній герой, солдат, стрілець-снайпер механізованого відділення  механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Коротюк Віталій Богданович.

Нещадний російський окупант забрав не лише його життя, а й мрії, і майбутнє… Російський агресор забрав люблячого сина та брата,  коханого чоловіка, у двох маленьких синів - турботливого татка, в громади - відважного захисника….

Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Важко сприймати смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих Віталія. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

Кожен мешканець Ізяславської громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого новітнього Героя. Ім’я Віталія Коротюка  назавжди буде вписане в історію нашої держави.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес!

Вічна слава і пам’ять нашому Герою!

Інформацію про зустріч та прощання з Героєм повідомимо додатково.