Хоч маленькими кроками, та рухаємось до великої мети

Дата: 06.09.2022 14:53

“Скільки можна це терпіти? Кожного року одне і те саме!”, “За стільки років могли б вже замінити весь водогін, а не латати постійно”: такі нарікання на роботу місцевого водоканалу доводиться не раз чути із вуст ізяславчан.

Для того, щоб повністю забезпечити наше старовинне місто новим обладнанням та замінити здебільшого зношені аварійні труби новими,  потрібно величезні інвестиції та техніка. А для місцевого бюджету - це космічно дорого. Проте рухаємось, хоч маленькими кроками, але до великої мети.

КП «Ізяславводоканал» поступово удосконалює техніку, замінює зношені аварійні труби на поліетиленові.

За минулий тиждень та цими днями було, як зазвичай, кілька проривів труб централізованого водогону. І як зазвичай, комунальникам вдалось оперативно відреагувати на всі аварійні ситуації. Переважно ліквідація таких поривів здійснюється заміною зношеного металевого водогону  на новий, поліетиленовий, який прослужить багато років. Наразі роботи проведені в повному обсязі і мешканці будинків, які відчували певні незручності, зможуть нарешті забути про подібне.

Працівники місцевого водоканалу щодня працюють над забезпеченням стабільного водопостачання та водовідведення для своїх споживачів. Роботи із заміни зношених та застарілих мереж в Ізяславі будуть продовжуватись і надалі.

Працюємо на комунальному фронті заради комфорту ізяславчан та наближення перемоги! Слава Україні!