6 вересня - День ЦНАПу!

Дата: 06.09.2022 09:51

26 травня 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Указу Президента України про запровадження нового професійного свята – Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. Для відзначення обрали 6 вересня. Саме цього дня в 2012 році Верхова Рада України ухвалила Закон України «Про адміністративні послуги»‎, що став рушійною силою в процесі становлення нашої країни як сервісної держави у сфері надання адміністративних послуг.

Не зважаючи на те, що ЦНАП Ізяславщини молодий, у нас підібралась потужна команда, яка забезпечує своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню з дотриманням усіх принципів Верховенства права.

З початку війни навантаженість на кожного працівника ЦНАПу значно збільшилась, але завдяки командній роботі покладені завдання виконуються вчасно та в повному обсязі.

Ми розуміємо, що ЦНАП – це обличчя нашої територіальної громади, тому дотримуємося високих стандартів в обслуговуванні та використовуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача та окремої життєвої ситуації. Тільки щоденна та наполеглива праця може дати гідний результат. Саме тому ми з впевненістю говоримо нашим відвідувачам: «Ми працюємо для Вас!».

А тому сьогодні - чергова річниця нашої спільної роботи. Бо ЦНАП - це невід’ємна частина нашого життя.

Створюймо якісний сервіс адмінпослуг разом!

Все буде ЦНАП! Все буде Україна!