Президент України посмертно нагородив орденом «За мужність» працівника лісгоспу Хмельниччини

Дата: 05.09.2022 15:32

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку Володимир Зеленський нагородив посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня слюсаря державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» Валерія Коротенка.

Герой загинув 13 березня 2022 року внаслідок обстрілу російськими військовими території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомий як «Яворівський військовий полігон» на Львівщині. Він захищав кожного з нас!

Світла та вічна пам'ять!