Привітання Ізяславського міського голови з Днем підприємця

Дата: 04.09.2022 08:57

Шановні підприємці Ізяславщини!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке щороку відзначаємо у першу неділю вересня!

Сучасні підприємці - це герої, які не бояться мріяти, а головне - втілювати свої мрії у життя. Усі ви - люди, які не йдуть протореним шляхом, а обирають свій – складний, ризикований, що потребує енергії, цілеспрямованості та волі до перемоги. І сьогодні, у такий складний час, ви опановуєте та розвиваєте нові справи та визначаєте майбутнє. І саме тому ви стали неймовірною надійною підтримкою та помічниками усій громаді в час, коли на нашу рідну країну напав ворог. Попри невизначеність економічної ситуації саме ви не зупинили виробництва та зберегли робочі місця, саме ви підтримали бюджет громади сплаченими податками та зборами, саме ви першими простягнули руку допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знайшли тимчасовий прихисток у нашій громаді, саме ви є найбільшими благодійниками та меценатами, які не шкодуючи ні фінансових, ні матеріальних ресурсів з перших днів війни стали на захист своєї Вітчизни. Ваша участь у волонтерській роботі, благодійних заходах - безцінна. Щира подяка вам за ваш патріотизм та віру в нашу спільну перемогу!

Сьогодні ми повинні об’єднати наші спільні зусилля, разом ініціювати нові проєкти, напрацьовувати план розвитку громади. Адже лише  спільними зусиллями ми зможемо забезпечити зміцнення та сталий розвиток економіки та процвітання нашої громади та України.

Віримо в Ізяславщину та Україну! Йдемо до перемоги разом! Слава Україні!

З найкращими побажаннями,

міський голова Сергій Шлегель