ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 02.09.2022 13:28

Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв’язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використанням технології Cellbroadcast.

А тому у період з 07.09.2022 р. по 10.10.2022 р. близько 12:00 год. кожного понеділка, середи та п’ятниці на території Хмельницької області на мобільні телефони абонентів мобільного зв’язку “Київстар”, “Водафон” та “Лайфселл” будуть відправлятись тестові інформаційні повідомлення.

Нова система оповіщення працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги:

• сповіщення передаються набагато швидше

• гнучкість у виборі локацій для інформування

• наявність сигналу навіть, якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.

ДСНС переконливо не рекомендує громадянам відключати отримання сповіщень про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, про повітряну тривогу, адже від своєчасного отримання цієї інформації може залежати життя людей.

Просимо всіх мешканців зберігати спокій, тестування не потребує дій з вашої сторони!