Ще один наш земляк поповнив ряди небесного війська

Дата: 30.08.2022 17:12

Трагічна новина надійшла сьогодні до нашої громади. Від рук окупантів на Донеччині загинув 32-річний клубівчанин, стрілець 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти Захаров Олександр Сергійович.

Як справжній патріот, вірний син України без вагань став на захист рідної землі. Наш земляк був мужнім та відповідальним солдатом, відважно виконував накази командира і вірно служив народові України. Та, на жаль,  28 серпня пішов у Вічність… Пішов так, як йдуть усі справжні Воїни — під час бою, відбиваючи черговий штурм окупантів.

Мама втратила сина, кохана – люблячого та турботливого чоловіка, 3-річна донечка – найкращого у світі татка, друзі – хорошого товариша, Ізяславщина та Україна – Героя...

У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким воїна, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і вічна слава Українському Захисникові!

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання молодого воїна буде повідомлено додатково.