Дата: 30.08.2022 14:22

З нагоди Дня незалежності України оголошено Подяку Хмельницької обласної військової адміністрації трудовим колективам підприємств, установ, організацій Ізяславської міської територіальної громади за активну громадську позицію, самовіддану та безкорисливу працю, надану гуманітарну допомогу Збройним Силам України, мешканцям населених пунктів, де тривають бойові дії, а також внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у громаді.

Ця Подяка - усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Незважаючи на виснаження й емоційну втому, ви продовжуєте свою роботу, і ця діяльність поступово, але неухильно наближає довгоочікувану Перемогу і найголовніше, змінює нашу Україну.

Український народ непереможний, поки серед нас є люди з великим серцем!

Тож тримаймося та наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!