Вітання міського голови з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:45

Шановні мешканці та гості Ізяславщини!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій політичній арені, здобуває спортивні перемоги, дивує світ незламністю у боротьбі проти сильнішого ворога, зачаровує розмаїттям культурних традицій та гостинністю. Вона, як ніколи, готова до нових звершень, перетворень, новацій. Як ніколи прагне до покращення рівня життя своїх громадян.

Державний Прапор – це символ свободи і незалежності, єднання, слави та багатства нашої держави. Він уособлює прагнення народу до свободи, до кращого життя. Для кожного українця синя та жовта смуги стали, без перебільшення, кольорами серця. Тому ми маємо берегти наш державний стяг як національну святиню.

Ми повинні об’єднати свої зусилля для перемоги та подальшої розбудови та звеличення України, популяризації нашої культури, підвищення авторитету нації, збагачення народу, як духовно, так і матеріально.

Нехай у нас ніколи не з’явиться приводу хоч на секунду засумніватися у міцності та величі України, у святості її символів, у її самостійності та незалежності. Нехай життя кожного з нас буде яскравим та багатим як кольори Державного прапора - чистим і мирним, як небо, та багатим, як поля України! Миру всім нам! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині, щоб ми, українці, були вільні і нездоланні, а серце завжди було сповнене тепла, любові та гордості за свою націю, за свою країну!

Зі святом! Слава Україні!

З найкращими побажаннями

міський голова Сергій Шлегель