Відновили водопостачання для ізяславчан

Дата: 22.08.2022 14:11

Реагування на аварійні ситуації - щоденні завдання, які вирішують працівники КП «Ізяславводоканал». Це та робота, яка у звіті про роботу підприємства потім перетворюється у короткі слова: «ліквідували пошкодження на магістральному водогоні».

Проте, не все так просто вдається в роботі. Лише на мить уявіть:

- під ногами немає твердої основи, лише болото та вода;

- ремонтувати водогін потрібно так, щоб споживачі відчували наявність такої проблеми лише по мінімуму.

Минулого тижня працівниками КП «Ізяславводоканал» було проведено значну роботу щодо ліквідації аварійних витоків на мережах міста, які спричинили певні незручності для ізяславчан. Пориви ліквідовано та повністю відновлено водопостачання на таких вулицях: Шевченка, Нова, А.Сошенської, Сошенська, Вишнева, Улянівка та інші.

Фото без описуНа жаль, пориви в нашій громаді трапляються, адже старі та зношені мережі міста фактично вичерпали терміни експлуатації, що призводить до частих пошкоджень труб та незручностей для населення. По мірі можливостей здійснюється частковий перехід зі старого водогону на новий. До прикладу, лише минулого тижня по вул.Сагайдачного замість старої мережі прокладено 21 метр погонний поліетиленової труби.

Комунальники роблять все можливе для того, аби водопостачання споживачів міста було постійним і безперебійним.