Кожен пакунок – це підтримка сімей, душа яких обпалена війною

Дата: 19.08.2022 22:07

Сьогодні, як ніколи Україна потребує милосердя та доброчинної діяльності. Масовий виїзд людей, у тому числі дітей з місць, де відбувалися та наразі тривають активні бойові дії, роз’єднання сімей, втрачене та зруйноване майно, втрата доходів, масові вбивства тощо – це та реальність, з якою зараз зіштовхнулося українське суспільство. 24 лютого відбулось повномасштабне вторгнення росією-агресором на територію України.

Враховуючи поточну ситуацію в країні, вкрай важливо забезпечити надання вчасної підтримки та допомоги всім громадянам, які цього потребують.

Ізяславщина гостинно прийняла та продовжує приймати вимушених переселенців із різних регіонів України, котрі тікали/тікають від війни та продовжують отримувати гуманітарну допомогу від різних благодійників.

Цього разу на допомогу біженцям прийшла гуманітарна організація Карітас з м.Старокостянтинів, яка вирішила допомогти для найбільш вразливих категорій населення в такій ситуації, а саме: багатодітним сім’ям (3 і більше дітей), одиноким опікунам, одиноким матерям, особам з інвалідністю І-ІІ груп, самотнім особам похилого віку (60+), годуючим матерям (діти до 2-х років), вагітним жінкам, важкохворим.

Роздача гуманітарної допомоги проводилася 18 серпня у розрахунку 1 набір на 1 родину. Гуманітарні набори місять різні крупи, макарони, консерви, солодощі, а також засоби гігієни тощо.

За день видано 112 сім’ям внутрішньопереміщених осіб та 20 багатодітним сім’ям набори гуманітарної допомоги.

Фото без описуКожен пакунок – це підтримка сімей, душа яких обпалена війною. Надія на краще майбутнє, відчуття приналежності до єдиного українського народу.

Дякуємо за таку необхідну сьогодні підтримку та допомогу тим, хто цього гостро потребує.

Все буде Україна! Разом ми сильні, разом до Перемоги!