В найбільшому по величині навчальному закладі Ізяславщини ознаменують дві події

Дата: 19.08.2022 21:22

Початок нового навчального року в найбільшому по величині навчальному закладі Ізяславщини – закладі № 5 - ознаменують дві події.

У першу чергу змінено назву закладу з Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука №5, гімназія» на Ізяславський ліцей 5 імені О.П.Онищука.

А наступна новина – у навчальному закладі буде новий директор.

18 серпня відбувся конкурс на посаду директора Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука.

У цьому конкурсі брало участь 2 кандидатів: ДОВГАЛЮК Ігор Миколайович та МОСКАЛЮК Галина Анатоліївна.

Кандидати успішно пройшли усі етапи конкурсного відбору.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань у галузі «освіта»), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами конкурсного відбору новим керівником ліцею став Довгалюк Ігор Миколайович, який набрав найбільшу кількість балів та наразі є директором Ізяславської школи І-ІІ ст. № 4.

Фото без описуКомісія визначила переможцем конкурсу Довгалюка Ігоря Миколайовича та рекомендує міському голові призначити на посаду директора навчального закладу та укласти із ним контракт терміном на 6 років відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

На директора ліцею № 5 покладається велика роль — збереження структури навчального закладу, вдосконалення та розвиток закладу, відповідність концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти.