Шановні абоненти КП «Ізяславводоканал»!

Дата: 19.08.2022 10:14

Останнім часом викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі як сміттєпроводу, куди викидають: харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві та дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками підвальних приміщень будинку.

У багатьох випадках подібні дії викликають і зупинку роботи частини зовнішньої каналізаційної мережі, що спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків (кварталу) і призводять до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста, нарікань населення на незадовільну роботу комунальних служб, а відновлення роботи мережі потребує суттєвих матеріальних затрат та часу.

Пам’ятайте, що каналізація призначена для відведення рідких стоків від житлових будинків!

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «ІЗЯСЛАВВОДОКАНАЛ»