Бджоляр Двірецького старостинського округу передав нашим захисникам 50 л меду із власної пасіки

Дата: 15.08.2022 22:00

Щоденно наші захисники боронять Україну від ворожої нечисті, захищають кожен сантиметр рідної землі. Але їх успіх залежить не лише від них самих. Кожен з нас щодня повинен докладати також зусиль, щоб допомагати їм захищати нас.

Усім відомо, що  пасічники – люди щедрі не лише словом, а й ділом. Перед Медовим спасом мешканець с.Двірець, бджоляр Стецюк Андрій Степанович забажав зробити посильний внесок в наближення нашої Перемоги і зі своєї пасіки  подарував 50 літрів меду для захисників України, аби життя кожного нашого бійця на передовій було хоч трішки солодшим. І найголовніше, цілющий мед додасть богатирської сили і здоров’я нашим Героям. Адже наразі онук пасічника, вій­сько­вий Свя­тос­лав Чор­ний також на передовій, вже восьмий рік  боронить рідний край.

«Солодкий нектар» передасть на передову найближчим часом настоятель, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії ПЦУ, митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук. Сформувати цінну посилку допомогли пасічнику місцеві жителі села Двірець, які вель­ми пишають­ся щедрістю Ан­дрія Сте­па­но­ви­ча.

Щира подяка кожному, хто допомагає нашим захисникам! Хай наші оборонці  якомога швидше повертаються живими додому із довгоочікуваною Перемогою!