Привітання Ізяславського міського голови з Днем молоді

Дата: 12.08.2022 08:30

Шановні мешканці Ізяславщини!

Цьогоріч свято День молоді в Україні дуже особливе. Адже ми вперше відзначаємо його разом з усім світом у Міжнародний день молоді - 12 серпня.

Представники молодого покоління – справжній локомотив змін у нашому суспільстві, адже саме молодь першою приносить у нашу країну та громаду сучасні тренди та генерує прогресивні ідеї. Українська молодь започатковує тисячі ініціатив, які формують обличчя нашої країни, зокрема громади, та змінюють її.

Сьогодні, у часи воєнного лихоліття, наша молодь зі зброєю в руках боронить рідну землю від російських загарбників, створює волонтерські ініціативи та долучається до волонтерської допомоги, бере участь у забезпеченні надійного тилу.

Впевнений, що після нашої Перемоги енергія і завзятість вітчизняних молодих людей з подвоєною силою буде направлена на розвиток та процвітання нашої країни та Ізяславщини: на створення справжнього інноваційного середовища.

Молодь – це не лише майбутнє, а і теперішнє нашої країни. Тож дякую усім молодим людям України за патріотизм, енергію і завзятість, активність і цілеспрямованість!

Бажаю вам подальших життєвих успіхів і досягнень! Вірю, що завдяки вам на нас чекає велике світле майбутнє! Пам'ятайте, ви - цвіт сильної, незламної, неповторної нації, вами пишається держава!

З Днем молоді, майбутнє нашої молодої держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Міський голова                                                               Сергій Шлегель