Радість в очах дітлахів – це те, заради чого варто жити й працювати!

Дата: 07.08.2022 16:24

Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дітей. Для малечі, які проживають в мікрорайонах м.Ізяслав Лабази, «Харчомаш», БОСи цими днями встановлено дерев’яні машинки на дитячих ігрових майданчиках поблизу своїх осель. Усе вироблено працівниками та з матеріалів КП «Сошне». Малеча вже протестувала нові вироби.

Те, що дітям сподобався  такий  подарунок, неможливо  було не помітити. Адже такі яскраві кольори… А все завдяки небайдужим мешканцям мікрорайону Ізяслава, які перетворили звичайнісінький дерев’яний виріб на веселковий шедевр. За що їм щира подяка, а також за те, що такі дитячі зони відпочинку - під надійним наглядом батьків цих дітлахів (від руйнувань вандалів).

Фото без описуНаразі, у воєнний період, вкрай необхідно облаштовувати ігровий простір, адже дітвора буде, у першу чергу, знайомитися та дружити. Також ніщо не закарбується і не збережеться у пам’яті нашої малечі так, як яскраві картинки дитинства, ігри на сучасних майданчиках, на яскравих, веселих гойдалках, машинках тощо.

І найголовніше, маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та комфорту.

Встановлення дитячих дерев’яних споруд і надалі продовжуватиметься у різних куточках Ізяславщини.