Через кілька годин після виникнення аварії водогінна мережа запрацювала в штатному режимі

Дата: 04.08.2022 14:15

Найболючішим питанням для мешканців Ізяславщини залишається водопостачання. А літній період, напевно,  найважчий. Адже періодично користувачі “міської води” потерпають від того, що її часто вимикають з об’єктивних причин, серед яких головною є проблема експлуатації старої мережі водогону. На жаль, замінити повністю всі труби неможливо. Проте, по мірі можливостей, вживаються відповідні заходи.

Протягом цього тижня працівниками КП «Ізяславводоканал» було проведено значну роботу щодо ліквідації поривів труб водопостачання, що спричинило масу незручностей для мешканців міста Ізяслав, а саме по вулицях: Незалежності, Онищука, Берегова, Шкільна, М.Микитюка (поблизу ВНС).

Фото без описуДе була можливість, замість старих металевих труб, у яких давно закінчився термін експлуатації, встановлено нові пластикові, що, у свою чергу, буде сприяти мінімізації аварійних ситуацій. А в окремих місцях, де, на жаль, такої можливості немає, було проведено зварювальні роботи.

Наразі всі ремонтні роботи виконуються вчасно і, здебільшого, через кілька годин після виникнення аварій водогінна мережа знову працює в штатному режимі.