Допоки серця палають – герої не вмирають

Дата: 24.07.2022 10:20

Дата «24 липня 2014 року» чорним сумом викарбувана в серцях рідних та близьких чотирьох бійців 140-го центру спецпризначення в/ч А 0661, котрі загинули, потрапивши під перехресний вогонь із засідки поблизу м.Первомайськ Луганської області. Одним із них був наш земляк, житель міста Ізяслав – Василь Кобернюк - такий відважний, готовий до самопожертви новітній Герой України.

Мешканці Ізяславщини добре пам’ятають ту мить, коли буденний літній день сколихнула трагічна звістка про загибель на сході країни Василя. Йому було лише 30 років…

Хоча минуло вже 8 років від дня трагедії, проте досі ніщо не може утихомирити біль утрати, особливо для батьків.

Вшанувати пам’ять полеглого героя біля його місця вічного спочинку впродовж цього дня навідувалось чимало жителів Ізяславщини.

Присутні віддали данину пам’яті захиснику Вітчизни, поклавши до могили відважного бійця живі квіти, а також ушанувавши Василя і всіх інших полеглих захисників хвилиною мовчання.

“Допоки серця палають – герої не вмирають” – слова відомої нині української пісні.  Тож нехай у серцях ізяславчан  пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас із вами життя.  Вічна йому слава!