Героями не народжуються – Героями стають

Дата: 21.07.2022 17:26

Понад двадцять років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Знову гинуть найкращі сини і доньки нашої держави, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими.

21 липня 2022 року. Сьогодні мав би святкувати у колі родини своє  40-річчя наш краянин, офіцер Збройних сил України Олександр Кушнірук. Та, на жаль, через трагічну загибель так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни, за кожного з нас. Його коротке життя мов спалах зірки на небі, яка освітила шлях до майбутньої Перемоги України.

Сьогодні, у день народження земляка Олександра, біля його погруддя, що знаходиться на території Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті та героїчному подвигу Олександра та інших загиблих українських героїв, котрі боролись за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історичного розвитку, а також вшановано їх хвилиною мовчання.

Всі ми повинні усвідомити, якою страшною ціною зараз ми, українці, виборюємо своє право на життя, свою свободу та незалежність! Не ту, яка на папері, а ту, з якою живемо щодня. Тому ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим героям!

А тепер кілька цікавих фактів про нашого Героя:

•  навчався у Військовому інституті ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського Державного університету;

• за час проходження служби був командиром групи, командиром роти, начальником штабу – першим заступником командира загону спеціального призначення окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ Збройних сил України;

• неодноразово перебував у закордонних відрядженнях для обміну досвідом по діях спецназу та вивченню іноземної мови - це Чехія, Угорщина, Словакія та інші країни;

• неодноразово брав участь у змаганнях на кращу розвідувальну групу як на території України, так і на території інших держав;

• у свої 32 роки, здійснив 122 стрибки з парашутом (вдень і вночі) з гелікоптера і літака;

• був інструктором з парашутно-десантної та гірської підготовки.