Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

Дата: 20.07.2022 16:47

Неповторна, квітуча, щедра на врожаї та багата на талановитих людей українська земля знову стала чорним полем бою. Тисячі безневинно загублених життів, розбита інфраструктура населених пунктів України - це так нас прийшли "рятувати" путінські рашисти, які ще гірші гітлерівських нацистів.

За заповітну споконвічну мрію українського народу наші відважні захисники платять надвисоку ціну — власне життя.

Одним із них був наш земляк, учасник АТО, старший матрос Василь Кравченко, який служив у десантно-штурмовій роті 503-го окремого батальйону морської піхоти Збройних Сил України.

Сьогодні минає друга річниця від дня загибелі нашого новітнього Героя. Залишились рідні та молода дружина. За три місяці до загибелі відгуляли весілля. Та, на жаль, не судилося стати батьком, дідусем… Йому було 26 років…Тепер Він у Небесному Війську!

Святою повинністю є вшанування пам’яті військовослужбовця, який гідно виконав військовий обов’язок із захисту незалежності, територіальної цілісності  та суверенності України.

Щоб віддати данину пам’яті  Василя до місця його останнього спочинку сьогодні прийшли рідні, друзі, представники влади та небайдужі жителі Ізяславської міської територіальної громади. Присутні поклали квіти до місця спочинку  та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять бійця.

Уся Ізяславщина розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи Батьківщину. Адже Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять!

Цікаві факти про Василя Кравченка:

двічі укладав контакт на військову службу із ЗС України;

проходив службу у підрозділах Державної прикордонної служби України;

з 2016 року  проходив військову службу в окремому батальйоні морської піхоти ВМС ЗС України;

посмертно був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.